Main

Ламінат, вінілові підлоги 32 класу зносостійкості

Зносостійкість – основна характеристика ламінованих покриттів, що визначає термін служби та оптимальні умови експлуатації підлоги. Виділення класів зносостійкості ламінату та вінілової плитки спрощує підбір матеріалів та дозволяє уникнути переплат.

Що таке 32 клас зносостійкості

Зносостійкість підлог залежить від міцності несучого шару та складу захисної плівки; Наприклад, ламінат 32 класу зносостійкості виготовляється на плиті МДФ 7-8 мм. З погляду функціональності 32 клас зносостійкості – це універсальні покриття середньої твердості. Брендові вінілові підлоги та ламінат 32 класу виглядають ошатно і мають цінні експлуатаційні властивості:

  • добре тримають статичне та динамічне навантаження;
  • ефективно поглинають шуми;
  • не дряпаються ніжками меблів та кігтями тварин;
  • спокійно переносять невеликі коливання температури та вологості;
  • термін служби – 4–6 років в офісі або до 15 років у квартирі.

Де застосовується ламінат та вінілові підлоги 32 класу?

Сертифікований ламінат та вінілові підлоги 32 класу підходить для житлових приміщень з високою прохідністю та комерційних об’єктів з низькою відвідуваністю – у вітальні, зали, особисті кабінети, а також офіси, розташовані на верхніх поверхах. Можливе використання покриттів в обробці кухонь, коридорів та інших приміщень, де можливий випадковий контакт із вологою.

Купити ламінат, вінілове покриття для підлоги 32 класу в Києві, Україні

Інтернет магазин Nice Flooring реалізує оригінальні покриття для підлоги на правах офіційного дистриб’ютора – від різноманітності декорів і фактур захоплює дух! Схеми поставок для приватних осіб та комерційних організацій розробляються індивідуально; можна купити ламінат 32 класу у Києві оптом та в роздріб, організувати доставку у будь-яке місто та вибрати зручний спосіб оплати.

Ціни на ламінат, вінілове покриття для підлоги 32 класу в Києві, Україні

Доступні ціни на ламінат 32 класу – одне з головних досягнень компанії Nice Flooring: замовляйте нові підлоги прямо зараз, не чекаючи кращих часів. Для оптових покупців ціна вінілової підлоги та ламінату 32 класу ще нижча, а як бонус ми безкоштовно консультуємо клієнтів. Коли зважитеся на заміну покриття, залиште заявку на сайті або стукайтеся в чат, і консультант вийде на зв’язок найближчим часом!

Детальніше
Collection

Акційні товари