Main

Акційні пропозиції
від наших партнерів

Акції

Акційні пропозиції

В інтернет-магазин Nice Flooring можна купити ламінат по акції в Києві за низькою ціною, що значно знижує ринкову вартість товару і дозволяє добре заощадити на покупці.

Наші акції на ламінат

Ознайомитися з усіма акційними пропозиціями ви можете в розділі “Акції” нашого сайту.

В даний момент ви можете придбати ламінат, вінілове покриття і МДФ кутові планки зі значною знижкою:

  • Якісний ламінат від виробника Swiss Krono AG (Швейцарія). Гарний вибір для затишних і комфортних кімнат.
  • Вінілове покриття від виробника Moderna (Німеччина). Це підлогове покриття підійде для всіх приміщень в вашому будинку чи квартирі (кімнати, кухня, передпокій, ванна…) і надасть сучасності і новизни вашій оселі. Таку підлогу можна робити єдиним контуром без порожків.
  • Вінілове покриття від виробника SPC Rigid Core (Туреччина). Це підлогове покриття цікаве тим, що йде разом з підкладкою. За своїми характеристиками це підлогове покриття підходить для всіх приміщень в вашому будинку чи квартирі. Таку підлогу можна робити єдиним контуром без порожків.
  • МДФ кутові планки від виробника  Swiss Krono підійдуть для обрамлення МДФ панелей і оформлення будь-яких кутів в вашому приміщенні (стіни, арки, вікна, отвори).

Період проведення розпродажів

Знижки на підлогове покриття діють в інтернет-магазині Nice Flooring на постійній основі. Зробивши лише кілька кліків ви зможете вибрати і купити ламінат по акції максимально вигідно.

Умови

Звертаємо вашу увагу, що кількість товару, пропонованого за низькою вартістю, обмежена його наявністю на нашому складі. Можливість поставки конкретних обсягів уточнюйте у наших менеджерів.

Як купити ламінат по акції в Україні?

Щоб недорого купити ламінат по акції, вам досить перейти до відповідного розділу нашого сайту, вибрати необхідну модель покриття, попередньо вказавши необхідну площу в квадратних метрах, і додати товар в корзину. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами і обговорять умови оплати, а також доставки товару.