Main

Наші спеціалисти
ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ
допомогти

Сходи – SCALA

Комфортна, проста в догляді і в той же час надзвичайно шикарна – це ваша нова сходи moderna® scala, яка стане улюбленим місцем.

Сходи – це не тільки центральна точка кожного будинку і важлива сполучна ланка між окремими житловими приміщеннями, вона часто супроводжує нас все життя. Вона відчуває як високі каблуки від нашого весілля, так і скрип іграшкових машинок або тростину старшого сімейства.

На початку нової фази життя виникає бажання або потребу в просторової модернізації і зміни.
Незалежно від того, чи хочете ви побудувати нове гніздо для своєї сім’ї або надати старої сходах новий, сучасний вигляд, наша сходова система moderna® scala подарує вам абсолютно новий світ.

Підходить для самих різних типів сходів, moderna® scala пропонує швидке, чисте, просте і економічне рішення, а також можливість безшовного інтегрування ваших сходів в житловий простір завдяки тому, що підлога виконана в тому ж стилі.

Зробіть сходи і підлоги новим улюбленим місцем у вашій житловій середовищі і візуальної та функціональної родзинкою вашого будинку: зі сходової системою moderna® scala – легко самостійно, без спеціальних інструментів і без великого будівельного майданчика.

Нова будівля

Сходи – SCALA

Перед

Зніміть мірки і приступайте до роботи – ось як легко укласти сходову систему moderna® scala, яку ви можете використовувати, щоб в найкоротші терміни перетворити недобудовану драбину в привабливий і функціональний центр життя.

Сходи – SCALA

Потім

Нові сходи, як центральний елемент, дуже гармонійно поєднує різні житлові зони без видимих або відчутних переходів.

Ремонт

Сходи – SCALA

Перед

Навряд чи який-небудь інший елемент вашого будинку використовується так часто і так інтенсивно, як сходи. Роки інтенсивного використання залишають після себе естетичні та фізичні сліди, які в якийсь момент роблять необхідність модернізації гучною.

Сходи – SCALA

Потім

З системою сходів moderna® scala модернізація сходи стає дитячою забавкою. Нова сходи, яку ви просто проклали самостійно, надає всьому житловому приміщенню новий, свіжий вигляд.

Структура продукту

Комплексне рішення для підлог і сходових кліток

Зробіть це самостійно та недорого – немає проблем з системою сходів moderna® scala. Спеціально розроблена фахівцями-ремісниками, moderna® scala є добре продуману модульну систему з індивідуальними рішеннями для будь-яких вимог. Високоякісні компоненти, спеціально підібрані один до одного, забезпечують простий і безпечний монтаж без спеціальних інструментів або спеціальних знань.

Сходи – SCALA
  • Підходить для житлових приміщень з інтенсивним рухом і комерційних приміщень з помірним використанням.
  • Ламінат, ідентичний декору, для всіх покриттів сходів (сучасний горизонт)
  • Нековзний навіть зі шкарпетками, мокрою взуттям або гладкою підошвою

Контрольний список з ремонту сходів

Щоб ви могли швидко втілити в життя своє бажання нової драбини moderna® scala, просто дотримуйтесь наших коротким контрольним списками для ефективного, безпечного і нескладного планування і реалізації.

Сходи – SCALA

А. Насамперед визначтеся, яка сходи буде у вас вдома. Він прямий або скручений? З платформою або без? У цьому вам допоможуть малюнки, показані праворуч.

B. Тип сходів визначено? Тоді нумерація на кресленнях пояснить, які саме матеріали вам знадобляться для ремонту сходів. Для швидкої і надійної ідентифікації ви також знайдете нумерацію на упаковках матеріалів moderna® scala.

C. Перед купівлею матеріалів розрахуйте, скільки упаковок матеріалу вам знадобиться. Вміст упаковки точно описано і пронумеровано нижче. Зверніть особливу увагу на розміри ваших сходів!

D. Після того, як ви точно визначилися з матеріалами, ви повинні також подумати про відповідні аксесуари, таких як клей або акрілат відповідного кольору. Всі аксесуари можна знайти тут. Також зверніть увагу на відповідну ізоляційну підкладку під необхідний ламінат в зоні п’єдесталу або коридору. Він повинен мати міцність на стиск не менше 10 кПа. Запитайте про це у консультанта-фахівця.

E. Тепер можна купувати матеріал і приступати до укладання. Детальні інструкції по установці включені в пакети матеріалів moderna® scala. Будь ласка, зберігайте їх в надійному місці.

Детальніше
Collection

Акційні товари