Main

Виробник Swiss Krono Kronostar

Компанія Swiss Krono Kronostar – це один із найбільших російських брендів з виробництва ламінованих підлогових покриттів. Завод у місті Шар’є є одним із структурних підрозділів швейцарської корпорації, заснованої у 2002 році. Тут виробляють не лише ламінат, а й настінні плити. Продукцію поставляють до країн СНД, у тому числі й до України.

Виробник Swiss Krono Kronostar

Бренд виробляє колекції ламінату, які відповідають нормам безпеки та екологічної чистоти. Виробник Swiss Krono Kronostar у Києві – Позняки, Осокорки, Лівий берег Дніпра реалізує продукцію через наш інтернет-магазин Nice-Flooring. Доставку ми здійснюємо покупцям зі складу на вулиці Ганни Ахматової.

Купити товари виробника Swiss Krono Kronostar

Якщо ви хочете купити товари від виробника Swiss Krono Kronostar в Україні, які відрізняються справжністю, то робіть лише офіційні дистриб’ютори. Наш інтернет-магазин входить до їх числа та організує постачання деревної продукції безпосередньо із заводу у Шар’ї. Ви можете ознайомитись з усіма сертифікатами.

Ламінат Swiss Krono Kronostar

Купити ламінат Swiss Krono Kronostar у нас ви можете з наступних колекцій бренду:

  1. ARTO – покриття з деревної стружки з товщиною до 8 мм та граничним терміном експлуатації 20 років;
  2. HOME STANDART – включає декори, стилізовані під різні породи деревини – від світлих до темних відтінків;
  3. SYMBIO – ламінат класу зносостійкості покриття AC5 та класу навантаження 33, що уможливлює його використання в комерційних приміщеннях з інтенсивною експлуатацією підлоги.

Ламінат Swiss Krono Kronostar відрізняється простотою укладання, зносостійкістю, різноманітністю дизайнів. При його виготовленні використовують екологічно чисті матеріали.

Панелі МДФ Swiss Krono Kronostar

Стінові панелі МДФ Swiss Krono Kronostar – окремий виробничий напрямок російського заводу. Вони є додатковими елементами, які відмінно гармонують з підлоговим покриттям. Взаємодія ламінату та панелей дозволяє створити єдину композицію у приміщенні. Купити стінові панелі МДФ Swiss Krono Kronostar у нас ви можете завтовшки 7 мм у кількох варіаціях дизайну.

Ціни на продукцію виробника Swiss Krono Kronostar у Києві, Україні

Вартість ламінату Swiss Krono Kronostar вдалося утримати на доступному для масмаркету рівні за рахунок простої системи доставки. Жодних посередників, лише пряма співпраця між заводом та реалізатором продукції на території України. Ціна на ламінат Swiss Krono Kronostar порадує споживачів.

Детальніше
Collection

Акційні товари