Main

Виробник Swiss Krono AG

Swiss Krono AG – це швейцарська корпорація, яка включає 4 заводи. Вони розташовані на всій території Європи. Структурний підрозділ Swiss Krono займається розробкою та випуском ламінованих підлог найвищої європейської якості.

Виробник Swiss Krono AG

Продукцію від виробника Swiss Krono AG у Києві – Позняки, Осокорки, Лівий берег Дніпра реалізує наш інтернет-магазин Nice-Flooring. Ми є офіційними постачальниками швейцарського бренду на території України. Укладений контракт гарантує справжність підлогового покриття, вони мають сертифікати безпеки.

Купити товари виробника Swiss Krono AG

Купити товари від виробника Swiss Krono AG в Україні можна на нашому складі продукції. Вам необов’язково їхати туди, адже оформлення замовлень здійснюємо в онлайн-режимі. Достатньо ознайомитися з асортиментом, вибрати варіант, що цікавить, і зробити заявку. Менеджер обробить дані та передзвонить для уточнення подробиць.

Ламінат Swiss Krono AG

У нас ви можете купити ламінат Swiss Krono AG у шести колекціях. Вони відрізняються за наступними характеристиками:

  • товщина покриття (8-10 мм);
  • клас зносостійкості 32, 33;
  • розмір фаски;
  • щільність структури;
  • дизайн.

Ламінат Swiss Krono AG – це колекції з деревного вологостійкого матеріалу. Вони підійдуть для декорування підлог у житлових та громадських приміщеннях. Опірність волозі дозволяє зберігати природний вид покриття при попаданні на нього рідин. Ламінат легко очищати від забруднень, для цього можна використовувати стандартні засоби побутової хімії.

Ціни ламінату Swiss Krono AG у Києві, Україні

Ціна на ламінат Swiss Krono AG, що постачається із Швейцарії, встановлена ​​на середньому ринковому рівні для України. Цього вдалося досягти завдяки прямій співпраці з брендом без залучення посередників. Товар реалізують за простою схемою. Його поставляють із заводу-виробника на склад, а звідти відразу доставляють покупцям. Ламінат не проходить жодних проміжних ланок по дорозі.

Доступна вартість ламінату Swiss Krono AG дозволяє широким верствам населення насолодитися високою якістю продукції та дивувати гостей привабливим покриттям для підлоги, яке прослужить багато років без істотних змін зовнішнього вигляду.

Детальніше
Collection

Акційні товари