Main

Монтаж нових сходів Модерна Скала

сходи Модерна Скала

Сходи в будинку повинні бути якісними та комфортабельними. Щоб цього досягти, потрібно вибрати один варіант з трьох: виготовити сходи самому, замовити сходи у виробника або придбати вже готову конструкцію. Провести ремонт сходів або встановити її з нуля можна самостійно і без зайвих витрат. Виробники пропонують готові сучасні системи сходів, які не вимагають спеціальних знань при монтажі. Система Модерна Скала розроблена спеціально для швидкої і самостійної установки.

З підготовленого матеріалу ви дізнаєтеся, як правильно встановити нову драбину, які матеріали вибрати і без яких інструментів вам не обійтися.

Сходи Модерна Скала – найкраще рішення, тому що:

 • Виконана з високоякісних компонентів
 • Забезпечує простий монтаж без спеціальних інструментів
 • Підходить для житлових і комерційних приміщень

Підготовка до ремонту

 Модерна Скала 2

Реставрація сходів може бути не просто бажанням освіжити приміщення і надати йому оновлений вигляд. Модернізація цієї частини будинку, яка використовується інтенсивніше, ніж інші, дасть кілька переваг. Конструкція набуде чітких форм і кольору. Ремонт сходів відновить її функціональність. З системою Модерна Скала ви також забудете про небезпеку. Особливо, якщо в будинку є маленькі діти. Покриття ламінат не ковзає навіть зі шкарпетками, мокрим взуттям і гладкою підошвою.

Перед тим, як приступити до ремонту сходів необхідно визначитися з дизайном і конструкцією сходів. Система Модерна Скала буває пряма і скручена, з платформою і без неї. Уже після необхідно розрахувати потрібну кількість матеріалів, а також підібрати інвентар для монтажних робіт.

При розрахунку і виборі матеріалів обов’язково зверніть увагу на розмір ваших сходів.

Вибір матеріалів та інструменту

Сходова система Скала від компанії Модерна складається з готових модулів. Конструкція збирається за допомогою монтажного комплекту. Для встановлення сходів вам також будуть потрібні основні та додаткові матеріали, які купуються відповідно до розмірів і особливостей ваших сходів.

Матеріали, які необхідні для монтажу системи Модерна Скала:

 • ламінат (на вибір)
 • ізоляційна підкладка (монтується в місці п’єдесталу або коридору і повинна мати міцність на стиск не менше 10 кПа)
 • бічна панель (масив дерева)
 • кутова планка
 • стабілізаційний профіль
 • монтажний комплект
 • акцентний плінтус (декор, колір на вибір)
 • герметик для замазування швів

Щоб все зробити правильно і акуратно, необхідно використовувати набір для укладання. Система хороша тим, що ви можете підібрати всі матеріали в тон з покриттям вашої підлоги. Таке комплексне рішення для підлог і сходів ідеально підходить для тих, хто хоче самостійно оновити інтер’єр свого будинку. Система включає докладну інструкцію по установці сходів, які є в пакетах з матеріалами.

Огляд старих сходів

Коли ви придбали всі необхідні матеріали пора переходити до реставрації і встановлення нових сходів. Якщо на щаблях є старе покриття, його слід прибрати.

Нові сходи Модерна Скала

moderna scala 5

Приступаємо до вимірів. Кожна деталь, тобто модуль з системи нумерується. Наприклад, цифра «1» буде означати пакет з модулями, що відповідають до довжини сходового прольоту. Цифра «3» – відповідатиме до ширини сходинки. Пакет під номером «2» – модулі, необхідні для п’єдесталу. Ви повинні зробити відповідні заміри і записати собі. Після цього замовте необхідну кількість матеріалу у відповідності зі своїми індивідуальними розмірами. Коли матеріали будуть на місці, залишиться виконати простий і швидкий монтаж.

Етапи ремонту і заміни сходів

moderna scala 6

Щоб встановити сходи, виконайте наступні послідовні процеси:

 1. Монтаж ламінату на першому місці зверху. На присхідецьнаноситься клейовий склад, потім ламінат приставляється і щільно фіксується
 2. Фіксація металевого направляючого профілю. Елемент монтується поверх сходинки на її край і притискається для кращої фіксації
 3. Установка верхньої планки профілю за допомогою шурупів. Через кожні 15 см кріпильні елементи загвинчуються на проступи
 4. Монтаж ламінату на проступ. На перший проступ, який йде врівень з підлогою, ламель сходинки з’єднується з іншим настилом способом «замок в замок»
 5. Повторюємо кожен етап для кожної наступної сходинки

Якщо в конструкції обраної вами системи присутні поріжки, вони кріпляться на надійний клейовий склад того ж бренду.

Коли обшивка сходів завершена, необхідно виключити механічний вплив на покриття протягом 24 годин.

Нові сходи Модерна Скала розроблені фахівцями-ремісниками. Це сучасна система, продумана до дрібниць. Завдяки індивідуальним рішенням, за допомогою такої системи можна реставрувати сходи будь-якої форми, розміру і дизайну. Вам не будуть потрібні спеціальні інструменти, а монтаж не займе багато часу, і буде безпечним та простим.

Детальніше
Collection

Акційні товари