Main

Ламінат, вінілові підлоги 33 класу зносостійкості

Клас зносостійкості – перше, про що запитає вдумливий покупець, вибираючи підлогове покриття для дому чи офісу. Ламінат відносять до того чи іншого класу за підсумками тестування на стійкість до статичних та динамічних навантажень, стирання, короблення тощо.

Що таке 33 клас зносостійкості

Згідно з європейськими нормативами, 33 клас зносостійкості – це комерційна підлога для приміщень із середньою та високою прохідністю. Міцний ламінат 33 класу товщиною 12 мм не боїться падіння важких предметів та витримує тиск масивних меблів; встановлювати вінілові підлоги та ламінат 33 класу можна на будь-яку поверхню, застосування підкладки необов’язково. Замкове з’єднання ламелей покращує звукоізоляцію та підвищує стійкість підлог до короблення; крім того, покриття має антистатичні властивості – не ковзає і не накопичує пил.

Де застосовується ламінат та вінілові підлоги 33 класу?

Зазвичай ламінат та вінілові підлоги 33 класи укладають у громадських приміщеннях із середньою прохідністю: офіси, кафе, готелі, магазини, клініки, спортзали тощо. Комерційні покриття 33 класу коштують дорожче за побутові; укладання ламінату 33 класу в житловому приміщенні виправдане лише за високої прохідності, в інших випадках переплачувати немає сенсу.

Купити ламінат, вінілове покриття для підлоги 33 класу в Києві та Україні

Онлайн магазин ламінату Nice Flooring реалізує оригінальні брендові покриття у широкому асортименті – у каталозі сайту представлені колекції ламінованого паркету та вінілової плитки Moderna, Swiss Krono, Yildiz Entegre та інших гідних виробників. Користуйтеся можливістю купити ламінат 33 класу оптом та в роздріб – умови угоди дуже привабливі:

  • індивідуальна розробка схем постачання;
  • безкоштовна консультація щодо підбору підлоги;
  • доставка до будь-якого міста за 1–2 дні;
  • зручні способи оплати.

Ціни на ламінат, вінілове покриття для підлоги 33 класу в Києві та Україні

У магазині Nice Flooring ціни на ламінат 33 класи нижчі, ніж у середньому по Києву – покриття преміум класу доступні широкому колу покупців. При замовленні ламінату оптом ціна вінілової підлоги та ламінату 33 класу ще приємніша – діє гнучка система знижок та бонусів. Будемо раді співпраці з комерційними організаціями та приватними замовниками – для кожного клієнта знайдеться цікава пропозиція!

Детальніше
Collection

Акційні товари