Main

Виробник Yildiz Entegre

Yildiz Entegre є авторитетним турецьким виробником підлогових покриттів. Перші кроки по роботі з деревною продукцією компанія зробила ще далекого 1890 року. З того часу вона увійшла до десятки найбільших лісопромислових корпорацій світу, займається виробництвом ламінату, облицювальних панелей, дверей, меблевої фурнітури.

Виробник Yildiz Entegre

Бренд Yildiz Entegre користується популярністю на території України. Щоб отримати оригінальну продукцію від виробника Yildiz Entegre у Києві – Позняки, Осокорки, Лівий берег Дніпра краще звернутися до нашого інтернет-магазину Nice-Flooring. Офіційний дистриб’ютор працює з турецьким заводом, і товари надходять на склад по вулиці Ганни Ахматової.

Купити товари виробника Yildiz Entegre

Купити товари від виробника Yildiz Entegre в Україні ви можете не тільки у Києві. Здійснюємо доставку вітчизняними поштовими службами до всіх куточків нашої країни. В інтернет-магазині ви можете ознайомитися з асортиментом товару, який є в наявності, зробити замовлення та обговорити з менеджером деталі у телефонному режимі.

Ламінат Yildiz Entegre

Ламінат Yildiz Entegre – найпопулярніша категорія продукції від турецького бренду. Вона характеризується такими властивостями:

  • простість монтажу;
  • стійкість до механічних впливів та сонячного світла;
  • легкість догляду;
  • відсутність у складі шкідливих компонентів та алергенів;
  • тривалий термін експлуатації.

Купити ламінат Yildiz Entegre у нас ви можете завтовшки 8 мм із класом зносостійкості 33. В асортименті кілька варіантів дизайну з різноманітними забарвленнями. Ви можете підібрати той, що гармонійно підійде під тип інтер’єру.

Ціни ламінату Yildiz Entegre у Києві, Україні

Ми пропонуємо доступну вартість ламінату Yildiz Entegre, тому що продукція не проходить через руки посередників на шляху до кінцевого споживача. Жодних перекупників, тільки пряма співпраця із заводом-виробником.

Ціна на ламінат Yildiz Entegre залежить від товщини покриття, заявленого класу стійкості до зношування. Уважно вивчайте каталог продукції на нашому сайті, адже ми постійно запроваджуємо акції пропозиції. Ми вважаємо, що ламінат повинен бути доступним покриттям для широких верств населення і робимо все, що в наших силах для цього.

Детальніше
Collection

Акційні товари