Main

Ламінат, вінілові підлоги 31 класу зносостійкості

Зносостійкість – головна характеристика ламінованих підлог, що визначає термін служби покриття, стійкість до стирання, деформацій та пошкоджень. Поділ ламінату та вінілової плитки на класи зносостійкості за європейським нормативом EN 685 спрощує підбір підлог з урахуванням навантаження та умов експлуатації.

Що таке 31 клас зносостійкості

У більшості виробників 31 клас зносостійкості – це побутове покриття для майданчиків з низькою прохідністю та легким навантаженням. Зносостійкість підлог визначається міцністю серцевини та складом захисної плівки; зокрема, ламінат 31 класу виготовляють із МДФ плити 6-7 мм; середній термін служби підлоги у квартирі – 10–12 років, в офісі – 2–3 роки. Замкове з’єднання полегшує укладання підлоги та частково компенсує теплове розширення, але для приміщень з підвищеною вологістю вінілові підлоги та ламінат 31 класу не підходять – не вистачає жорсткості.

Де застосовується ламінат та вінілові підлоги 31 класу?

Найчастіше ламінат та вінілові підлоги 31 класу зустрічаються у спальнях; для покращення шумоізоляції покриття укладають на спеціальну підкладку. З метою економії ламіновані покриття 31 класу можна використовувати в офісних приміщеннях з низькою відвідуваністю – наприклад, у конференц-залах та переговорних.

Купити ламінат, вінілове покриття для підлоги 31 класу в Києві та Україні

Недорого купити ламінат 31 класу в роздріб та гуртом – це не добре побажання, а реальна можливість здешевити ремонт, не поступаючись якістю обробки. Топовий інтернет магазин Nice Flooring пропонує вигідні умови співпраці приватним та юридичним особам:

  • регулярне поповнення асортименту;
  • безкоштовні консультації при підборі покриттів;
  • доставка по Києву та Україні протягом 1–2 днів;
  • зручні способи оплати;
  • приємні знижки на оптові партії.

Ціни на ламінат, вінілове покриття для підлоги 31 класу в Києві, Україні

Побутові покриття належать до бюджетних, але якість товару в магазині Nice Flooring набагато вища, ніж ціни на ламінат 31 класу. На реалізацію надходить лише сертифікований продукт, а оптова ціна вінілової підлоги та ламінату 31 класу – одна з найнижчих у столиці. Не переплачуйте за комфорт та замовляйте підлогу у офіційного дистриб’ютора брендів Moderna, Yildiz Entegre та Swiss Krono, щоб твердо стояти на ногах!

Детальніше
Collection

Акційні товари